Beszélgetés

Kezdőlap Fórumok BESZÉLGETÉSEK Beszélgetés

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 16
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #65
    KROC_GaBe24
    Adminisztrátor

    Kötetlen beszélgetés tesztelés jelleggel!

    #76
    KROC_GaBe24
    Adminisztrátor

    Na ne csak én szóljak hozzá már 🙂

    #146
    HUNter
    Adminisztrátor

    Alakul 🙂

    #165
    Blackjack00
    Felhasználó

    A telefonon optimalizalatlan a forum.
    Ami meg fontosabb: nagyob szepen köszönjük a weboldalt

    #166
    Névtelen
    Inaktív

    Próba egy, kettő három, négy… 🙂
    Valahogy nem jó a megjelenítés. Egymás alatt bal oldalon fent vannak a formázáshoz való funkciógombok. És nem a funkció van rajtuk, hanem a BBcode.

    #168
    KROC_GaBe24
    Adminisztrátor

    @Colos1357
    Sajnos a reszponzív téma nyomja el, ideiglenesen kivettem amíg ezt a szemet sidebart nem tudom kivarázsolni belőle.

    #181
    Névtelen
    Inaktív

    Sziasztok!

    Köszönjük a weboldalt!

    #182
    Névtelen
    Inaktív

    Ó istenem végre egy fórum! 😀

    #202
    KROC_GaBe24
    Adminisztrátor

    Na most már megy az extra secure HTTPS is 😀

    #359
    Névtelen
    Inaktív

    Üdv!

    Az Aranysas magazinból értesültem,hogy létezik magyar szimulátoros közösség.
    Én egy 40-es szimrajomgó vagyok.IL-2 Sturmovik.Lock ON,stb.
    Kérdéseim a következők lennének:
    1.Kezdésnek gondolom elég ha DCS 2.5-ös verzióját telepítem és ezen begyakorlom maga szimulátor,radar,TACAN,RWS kezelését vagy esetleg kell e még valami más szoftver?(esetleg ha elakadok kaphatok e segítséget valakitől?)
    2.Milyen Joy-t használtok?Jelenleg nekem egy Logitech F3D PRO-m van ami a IL-2-höz elég volt de szerintem ide kevés lesz.

    Válaszotokat előre is köszönöm,sok sikert!

    #366
    HUNter
    Adminisztrátor

    Üdv a fórumban!Itt a csoport Facebook oldala, ha tudsz jelentkezz bátran, ha nem használsz FB-ot, jelezd, HUNter DCS HUNAF

    #664
    HUNter
    Adminisztrátor

    #758
    Névtelen
    Inaktív

    Hali,
    Szeretnék belekezdeni a DCS-be, ehhez jó lenne pár (millió) hasznos tanács tőletek. Elsőnek kérhetek egy discord linket, mert sehol sem találom kint.
    Előre is köszönöm segítségetek!
    Terios

    #759
    Névtelen
    Inaktív

    Megvan a link.

    #929
    Névtelen
    Inaktív

    Üdvözlet minden fórum tagnak.
    Örülök, hogy van már magyar DCS felhasználók számára is egy találkozó hely, ahol esetleg tudunk segíteni egymásnak e nagyszeű repülő szimulátor használatával kapcsolatban.
    Jómagam informatikus voltam még aktív koromban, és még a nyolcvanas években kezdtem használni különféle szimulátorokat. Eddig vagy egy tucatot kipróbáltam, és ez a DCS az egyik legkedvesebb szórakozásom így 74 éves nyugdíjas létemre. Nem vagyok valami tapasztalt ex pilóta, de a valós életben is „össze szedtem” úgy félezer órát különféle vitorlázó, sport és katonai rpülőgépeken. Mivel választanom kellett az informatika és a repülés között, én az előbbit választottam, ezért maradt a rpülés számomra csupán egy hobbi.
    Mivel k.b. két éve használom a DCS szimulátort, még most is „falnom” kell az utasításokat olyan gépekhez, amelyek még nem is léteztek akkor amikor mé repültem, kénytelen vagyok „Tutorials”-okból ki „silabizálni” az összes tudni valót kezelésükhöz.
    Ebben jönnének kól nekem segítő tanácsok például a SU33, F15C és más modern gépekhez.
    Esetleg eddigi szerény tapasztalataimtól és tudásomtól függően én is segíthetek még valakinek, netalán, ha egy csoport befogad, még On-Line is gyakorolhatunk alkalom adtán a kötelékes repülésben, esetleg egy-két légi „csetepatéban”…
    Van már pár jól használható utasításom például a SU33-ashoz, de eddig nem futottam rá a rádióiránytű (Szerbül „Radio kompas”) használatára. Hiába használtam ilyen iránytűt élesben valódi gépen (ma már ugyan elavultnak számít), de jó lenne hasznélatba venni, márcsak a nosztalgia kevéért is…
    Edig leg többet a SU33, F15C, és különféle MIG fáltozatokat használtam – kisebb nagyobb sikerrel, de hát van még tanulni való bőven…
    Látom, nem nagyon hemzseg a tagság, de remélem hamarosan szebb idők önnek, és felpezsdül az élet itt is.
    Kérem, aki tud, jelentkezzen, majd bővebb információkat is csarélhetünk.
    Üdv mindenknek.
    R.K. alias Romi – Foxi2

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 16
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.